Hos oss på Elon hittar du ett brett utbud av vitvaror och hushållsprodukter för hemmet från många kända varumärken. Vi har en hög servicenivå och kunnig personal som hjälper dig att hitta rätt bland våra produkter.

Vår personal

Henrik Lindblom
Logistik / Delägare
coldman.logistik@elon.se

Mattias Johansson
Vice VD / Delägare
mattias.coldman@elon.se

Torbjörn Wretman
Butikschef
torbjorn.wretman@elon.se

Johanna Långström
Säljare
johanna.coldman@elon.se

Mathias Morén
Säljare
mathias.moren@elon.se

Per Morén
Säljare
per.moren@elon.se

Ludwig Kennås
Säljare
ludwig.coldman@elon.se

Camilla Hast
Säljare
camilla.coldman@elon.se

Daniel Birgersson
Kökssäljare
daniel.birgersson@elon.se

Monica Stengraff
Inredningsarkitekt
monica.coldman@elon.se

Jessica Lindblom
Objektansvarig / B2B
jessica.coldman@elon.se

Sara Wolving
Ekonomi/Admin
sara.coldman@elon.se

Michael Gidlöf
Bygg & Förvaltning
michael.coldman@elon.se

Torbjörn Erlandsson
Bygg & Förvaltning
torbjorn.coldman@elon.se

Afram Krdo
Snickare

Conny Velander
Installatör

Jack Gergi
Installatör

Fredrik Hane
Installatör

Jens Wetterhall
Installatör

Magnus Yngwe
Servicetekniker

Hitta hit

Coldman Försäljnings AB
Duvkullestigen 5
58725 Linköping
Vägbeskrivning

Öppettider

Mån-Fre 10-18
Lördag 10-14
Söndagar 11-15

Frågor eller funderingar?
Hör av dig så kontaktar vi dig!