Hos oss på Elon hittar du ett brett utbud av vitvaror och hushållsprodukter för hemmet från många kända varumärken. Vi har en hög servicenivå och kunnig personal som hjälper dig att hitta rätt bland våra produkter.

Vår personal

  • Henrik Lindblom

    Huvudägare

    henrik.coldman@elon.se

  • Mattias Johansson

    Delägare / Marknad

    mattias.coldman@elon.se

  • Torbjörn Wretman

    Butikschef

    torbjorn.wretman@elon.se

  • Mathias Morén

    Säljare / Marknad

    mathias.moren@elon.se

  • Johanna Långström

    Säljare

    johanna.coldman@elon.se

  • Per Morén

    Säljare

    per.moren@elon.se

  • Ludwig Kennås

    Säljare

    ludwig.coldman@elon.se

  • Joachim Ahlberg

    Mobil & Bredband

    joachim.ahlberg@elon.se

  • Camilla Hast

    Säljare/Badrumsinredare

    camilla.coldman@elon.se

  • Monica Stengraff

    Inredningsarkitekt

    monica.coldman@elon.se

  • Daniel Birgersson

    Kökssäljare

    daniel.birgersson@elon.se

  • Jessica Lindblom

    Objektansvarig / B2B

    jessica.coldman@elon.se

  • Michael Gidlöf

    Bygg & Förvaltning

    michael.coldman@elon.se

  • Torbjörn Erlandsson

    Bygg & Förvaltning

    torbjorn.coldman@elon.se

  • Conny Velander

    kyltekniker/Installatör

  • Jens Wetterhall

    Installatör

  • Afram Kourdoghli

    Snickare/Installatör

  • Fredrik Hane

    Logistik/Installatör

Hitta hit

Coldman Försäljnings AB
Duvkullestigen 5
58725 Linköping
Vägbeskrivning

Öppettider

Mån-Fre 10-18
Lördag 10-14
Söndagar 11-15

Söndag 20/11 Stängt för inventering

Frågor eller funderingar?
Hör av dig så kontaktar vi dig!